Porady i ciekawostki

Czy narożniki rozkładane są praktyczne?

nowoczesny narożnik

Coraz więcej osób do swojego salonu wybiera nowoczesny narożnik. To mebel ponadczasowy, łączący wygodę, funkcjonalność i ciekawy design.

Rozkładane narożniki – jakie ma zalety?

Narożnik z funkcją spania jest przede wszystkim bardzo praktyczny. Mebel składający się z dwóch boków (krótszego i dłuższego) mieści znacznie więcej osób niż tradycyjna sofa. Umożliwia wyprostowanie nóg, dzięki czemu każdy wypoczynek staje się prawdziwą przyjemnością. Regulowane zagłówki umożliwiają dopasowanie według indywidualnych preferencji: pionowo, poziomo lub pod różnym kątem. W łatwy i szybki sposób można go zamienić w łóżko, które zupełności wystarczy, by pomieścić dwie osoby. Zwykle wyposażony jest również w dodatkowy pojemnik na zapasowy komplet pościeli. Czy nie brzmi to jak rozwiązanie idealne?

Wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu materiały

w związku z rosnącą popularnością narożników producenci zadbali o to, by były one jak najlepszej jakości. Tym celu stosują najwyższej jakości tkaniny i wypełnienie, które nie tylko wyglądają pięknie, ale są również bardzo praktyczne. Wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką lub miękką szmatką, by narożnik wyglądał jak nowy. W przypadku większych zabrudzeń konieczne może być zastosowanie specjalnego środka chemicznego. Większość tkanin została wyposażona w specjalną membranę, która uniemożliwia przenikanie płynów do wnętrza wypoczynku. Dzięki temu nie ulega on tak szybko zniszczeniu i z pewnością posłuży na lata.

Nowoczesny design

Rozkładany narożnik, jako główny mebel każdego salonu, oprócz funkcjonalności cechuje się również nowoczesnym wyglądem. Każdy model jest zupełnie inny, po to, by właściciel nawet najbardziej ekstrawaganckiego wnętrza mógł znaleźć ten idealny. Różnią się kolorem, wzorem, tkaniną – dosłownie wszystkim! W asortymencie znajdziesz modele na wysokich nóżkach, ale też niemalże równe z podłogą. Bez względu na to, jaki model wybierzesz kanapa w kształcie litery L, z pewnością zachwyci Cię swoją funkcjonalnością.