Porady i ciekawostki

Wybieramy sofę do nowoczesnej kawalerki dla singla – nasze podpowiedzi

sofa victor

Sofa nowoczesna to nieodłączny element każdego mieszkania. Warto wiedzieć, czym się kierować wybierając ten mebel przy aranżacji wnętrza. W niewielkiej kawalerce zależy nam na ogół na zachowaniu wolnej przestrzeni. Wielu singli decyduje się na wysokiej jakości sofy z funkcją spania. To praktyczne rozwiązanie, a wybór sofa nowoczesna jest na tyle szeroki, że zadowoli gusta niemal każdego. Jaką sofę wybrać do kawalerki? Oto nasze rekomendacje.

Sofa Morgan

Morgan to sofa rozkładana z funkcją spania. Jej obicie oraz wypełnienie specjalną pianką gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, znakomicie sprawdzi się w niewielkiej kawalerce. Jej atutem jest też rozmiar, który pomoże w zachowaniu większej ilości miejsca. 

Sofa Batto

Sofa Batto charakteryzuje się ciekawym wzornictwem, bazującym jednocześnie na tradycji i nowoczesności. Model ten również posiada funkcję spania. Jej dodatkowym atutem jest dodatkowy pojemnik na pościel, który w znacznym stopniu także pozwoli zaoszczędzić nieco miejsca w kawalerce. 

Sofa Victor

Sofa Victor to klasyczny model sofy z funkcją spania o solidnej konstrukcji. Wyjątkowy komfort wypoczynku zapewniają grube i miękkie siedziska oraz poduszki wypełnione pianką. Wyróżnią ją fakt, że każdy z jej elementów jest ozdobiony jest szwem francuskim, który dodaje elegancji. Prosty i ponadczasowy design sofa nowoczesna będzie z pewnością pasował do nowoczesnego stylu wnętrz. 

Kierując się wyborem sofy dla singla, warto zwrócić uwagę na ilość zajmowanego miejsca oraz jakość materiałów, które decydują o wygodzie i długotrwałej satysfakcji z zakupu. Drugorzędnym, ale także ważnym aspektem, jest wyjątkowa estetyka – sofa może wpłynąć na charakter całej aranżacji.

Zapraszamy do odwiedzania naszego showroomu w Janakch al. Krakowska 12a