[rev_slider_vc alias=”minimalism”]

Unikatowe wzornictwo

Najwyższa jakość

Wsparcie i doradztwo

Usiądź wygodnie. Idealna sofa do każdego mieszkania

Modalto nie idzie na kompromisy, jeżeli chodzi o Twój komfort. Produkcją nowoczesnych mebli zajmuje się od wielu lat. Markę tworzą polscy projektanci, którzy dzięki swoim koncepcjom nadają słowom „funkcjonalność”, „ergonomia” i „odpoczynek” nowe znaczenia. To wszystko dzieje się w sercu Polski, w Warszawie.

Kanapa to centralny punkt życia domowego

Gdyby pomyśleć o meblu, który ociepla dom, zbliża jego mieszkańców i daje im wytchnienie, na pewno byłaby to kanapa. To ona mieści gości podczas spotkań, umożliwia odpoczynek, doskonale dopełnia wnętrze. W ofercie mamy wiele wariacji na temat tego mebla – kanapy o klasycznym kształcie, oszczędne nowoczesne formy, wyjątkowe kompozycje kolorystyczne czy innowacyjne sofy modułowe, które są praktyczne, ponieważ można je na bieżąco dostosowywać do swoich potrzeb. Przy tak dużym meblu ważna jest elastyczność i możliwość dowolnego łączenia elementów, tak aby zawsze dały się wpasować do wnętrza. Produkty Modalto zachowują przy tym wygodę i styl klasycznych kanap. Czego chcieć więcej?

Praktyczne rozwiązanie? Sofy i narożniki

W małych mieszkaniach niejednokrotnie trzeba stanąć przed dylematem: wygodne łóżko czy wieloosobowa kanapa? A gdyby można było połączyć jedno i drugie? Sofa rozkładana umożliwia maksymalne i efektywne wykorzystanie przestrzeni, jaką ciężko jest zorganizować w niewielkim mieszkaniu. Sofy trzyosobowe z funkcją spania to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi czy też idealne rozwiązanie do pokoju gościnnego. Z kolei sofy dwuosobowe z funkcją spania pozwolą zaoszczędzić przestrzeń i bez problemu zmieszczą się na małym metrażu. Jeśli jednak możesz sobie pozwolić na naprawdę spory mebel i chcesz stworzyć w domu prawdziwą strefę relaksu dla domowników i gości, postaw na nowoczesny narożnik do salonu, który będzie wyjątkowym miejscem spotkań.

Funkcjonalność, stylowość, wygoda, fachowość – to tylko niektóre z epitetów, którymi może pochwalić się marka Modalto. Sięgamy po najciekawsze rozwiązania, sprawdzone systemy i wytrzymałe materiały, dzięki którym nasze meble wypoczynkowe reprezentują najwyższą jakość. Znamy potrzeby klientów i najświeższe trendy meblarskie i to nimi kierujemy się podczas tworzenia kolejnych projektów narożników i sof. Poznaj nasze propozycje i wybieraj spośród setek wzorów!