Porady i ciekawostki

Sofa modułowa jak wybrać ?

2Q==

Sofy modułowe to rozwiązanie dla osób, które nie uznają kompromisów ani w sprawach wzornictwa, ani w kwestii komfortu. Z bogatej palety elementów takich jak siedziska, oparcia i podłokietniki można w prosty sposób skomponować jedyny w swoim rodzaju mebel, perfekcyjnie dopasowany i do dostępnej przestrzeni, i do oczekiwań użytkowników. Co ważne – tańszy niż kanapa wykonana na zamówienie.

Co więc zrobić, by salon stał się kwintesencją komfortu ? Wcale nie musimy kupować sofy na wymiar czy indywidualne zamówienie. Wystarczy zdecydować się na modułowe sofy. Wyróżnia je nie tylko możliwość skomponowania sofy czy narożnika szytego na miarę wnętrza, ale przede wszystkim podporządkowanego naszym codziennym potrzebom.

Wygodne meble modułowe dostosowują się do naszych potrzeb. Zgodnie z nimi można przestawiać, łączyć i dzielić elementy w naszym wnętrzu. Jeśli spodziewamy się gości, puf dostawimy do sofy tak, by tworzył narożnik. Podczas pracy zdalnej puf ten może nam służyć jako stolik. Do licznych zmian nie potrzebujemy pomocy drugiej osoby – meble przestawimy samodzielnie. Idealnym rozwiązanie będzie model PONTE w swojej ofercie ma ponad 25 elementów w dwóch różnych głębokościach -110 cm oraz 122 cm oraz 3 rozmiary pufy .

modalto ponte sofa

Głęboka sofa modułowa PONTE doda wnętrzu niebagatelnej praktyczności , a luźne poduszki oparciowe pozwala na komfortowy odpoczynek po intensywnym dniu w pracy. Tego typu meble warto wybrać także do wnętrz niestandardowych rozmiarów, w których znajdują się skosy lub wnęki. Zamiast zlecać wykonanie drogich elementów na wymiar, można swobodnie dopasować moduły z kolekcji PONTE do takiej przestrzeni. Sofa modułowa to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy lubią eksperymentować i często zmieniać aranżację salonu. Meble zbudowane z segmentów są uniwersalne – mogą być wykorzystane nie tylko w mieszkaniach, ale również przestrzeniach komercyjnych i publicznych.