Porady i ciekawostki

Planujesz zakup sofy do salonu? Sprawdź, jakie kolory królują.

2Q==

Sofa do salonu -Jak dobrze zaaranżować swój salon

Kupiłeś nowe mieszkanie? A może po prostu znudził Ci się już Twój salon? Czas na zmiany!

 Po pewnym czasie od przeprowadzki nadchodzi taki moment, kiedy coś byśmy zmienili w swoim dotychczasowym salonie. Potrzebujemy większego stołu, kącika do pracy, nowej komody, wygodniejszego narożnika… Czasem wystarczy przemalować ściany i zmienić dodatki, aby do naszego salonu weszła nowa energia. Podczas projektowania aranżacji salonu należy pamiętać, aby komponował się on z resztą mieszkania. W magazynach wnętrzarskich możemy podpatrzeć aktualnie obowiązujące trendy, również te kolorystyczne. Dzięki dodatkom w nasyconych kolorach np. musztardowym czy szmaragdowym uzyskamy satysfakcjonujący efekt. Jeśli jesteśmy zwolennikami wprowadzenia do wnętrza koloru dzięki meblom, możemy wybrać np. sofę w kolorze butelkowej zieleni.

Trendy wnętrzarskie – wybór sofy do salonu

Sofa jest najważniejszym meblem w salonie. To na niej odpoczywa się po męczącej pracy, przyjmuje przyjaciół, czasem nawet śpi. Warto zadbać o to, aby była nie tylko wygodna, ale i designerska. Jeśli masz duży salon, możesz pozwolić sobie na wprowadzenie do niego nowoczesnego narożnika. W mniejszym wnętrzu świetnie sprawdzi się kompaktowa sofa 3 osobowa. Popularnym rozwiązaniem jest także sofa modułowa. Jeśli chodzi o kolory, hitem ostatnich miesięcy stała się butelkowa zieleń. Sofa w tym kolorze urozmaici wnętrze i doda mu elegancji. Jeśli jednak wolisz uniwersalne rozwiązania, idealnie sprawdzi się szara sofa lub szary narożnik do salonu. Jest to bezpieczna opcja, która nie wyjdzie szybko z mody. Sofy lub narożniki można zakupić w wygodnej wersji z funkcją spania.

Gdzie ich szukać?  Bardzo popularne stało się kupowanie mebli przez internet. Wystarczy wpisać wybraną frazę w wyszukiwarkę np. „sofy nowoczesne warszawa”. Mamy do wyboru wiele mebli i nie musimy szukać jedynie w swojej najbliższej okolicy sklepu, który działa stacjonarnie! Możemy, będąc w dowolnej części kraju, zakupić sofę z Warszawy i czekać na przesyłkę.

Musztardowy, odcień butelkowej zieleni, szmaragd, a może uniwersalna szarość? Dzięki wygodnym zakupom online można przebierać w kolorach i fakturach mebli wypoczynkowych – najmodniejsze trendy są na wyciągnięcie ręki!